25
ژوئن

پارتیشن اتاق خواب، با این جداکننده ها تخت بخواب!

استودیو آپارتمان، یک آپارتمان بسیار کوچک بدون دیوارهای جدا کننده (پلان باز) است. همان طور که از اسمش پیداست؛ محلی برای کار و زندگی در کنار هم می باشد. جدا کردن اتاق خواب در این فضای یکپارچه بسیار مهم و گاهی دشوار می شود. تعیین مرز اتاق خواب تنها در استودیو آپارتمان کاربرد ندارد. خیلی از اوقات برای جدا کردن فضای خواب نوزاد یا کودک هم به کارتان می آید. با ما همراه باشید!

پارتیشن اتاق خواب یا اتاق خواب مخفی!
استودیو آپارتمان در طول روز فضای کار و قرار های کاری شماست. طبیعیست اگر دوست نداشته باشید فضای خوابتان در محل کار دیده شود. اگر قرار های کاریتان در طول روز زیاد است از تخت خواب های دیواری استفاده کنید. تخت خواب های تاشو با پنهان شدنشان در دیوار، این امکان را فراهم می کند تا فضای استودیو آپارتمان شما رسمی تر جلوه کند.

پارتیشن اتاق خواب یا تعیین مرز اتاق خواب!
برعکس مورد بالا اگر استودیو آپارتمان شما میزبان مهمانان کاری شما نیست و تنها شغل شما ایجاب می کند که در خانه کار کنید، نیازی به مخفی کردن یا پارتیشن اتاق خواب ندارید. می توانید تنها با رنگ کردن قسمتی از دیوار که تخت کنارش قرار می گیرد، مرز اتاق خواب را تعیین کنید و فضای صمیمی تری داشته باشید.

پارتیشن پارچه ای و لوکس اتاق خواب!
می توانید به حالت بالا یک یا دو پرده حریر سقفی هم اضافه کنید. با این کار فضای اتاق خواب و استودیو آپارتمانتان شیک تر جلوه می کند. از پارتیشن های پارچه ای می توانید برای جدا کردن فضای خواب نوزادان در اتاق خواب مستر نیز استفلاده کنید. پارتیشن های شفاف یا نیمه شفاف پارچه ای مانند حریر امکان دیدن نوزاد را در هر شرایطی فراهم می کند.

پرده ویدئو روژکتور و پارتیشن اتاق خواب!
استفاده و چیدمان بهینه وسایل داخل استودیو آپارتمان شما را از خرید پارتیشن معاف می کند. یکی از وسایلی که در تمام دفاتر کار پیدا می شود ویدئو پروژکتور و پرده نمایشش است. شما می توانید از پرده نمایش به عنوان جدا کننده فضای اتاق خواب استفاده کنید و بعد از اتمام کارتان این پرده را به راحتی جمع کنید و استودیو آپارتمانتان را به یک خانه گرم و صمیمی تبدیل کنید.

میز کار و پارتیشن اتاق خواب!
طراحی های جالب و در عین حال ساده میزهای کار به ما این امکان را می دهد تا علاوه بر استفاده حداقل از فضا، بتوانیم فضاها را نیز از هم تفکیک کنیم. داشتن کتابخانه ای متصل و کوچک به میز تحریر بهترین پارتیشن برای فضای اتاق خواب است.نظر شما چیست؟